Shimano Polska

Z Panią Magdaleną Urban współpracujemy od 1 kwietnia 2018 r. Prace Pani Magdaleny charakteryzuje sumienność i zaangażowanie w realizowane projekty oraz przede wszystkim bardzo dobre rozumienie potrzeb klienta. Realizacja wszystkich zlecanych zadań przebiega zawsze wzorowo, a jakość otrzymywanych efektów zawsze była zgodna z oczekiwaniami. Pragnę również podkreślić kreatywność Pani Magdaleny w zakresie proponowanych rozwiązań, dzięki której wielokrotnie projekty graficzne naszych materiałów reklamowych zyskiwały pozytywne opinie klientów Shimano Polska.

Marcin Domaniecki, koordynator komunikacji marketingowej

IPSC Polska

Od wielu lat mam okazję korzystać z pomocy Pani Magdy Urban. Jej projekty graficzne są rozdawane w formie dyplomów i spotykają się zawsze ze wspaniałym odbiorem. Przygotowane także przez Panią Magdę podziękowania podobają się wszystkim współpracującym z Regionem IPSC Polska kontrahentom. Poza umiejętnościami graficznymi także wytrawne oko Pani Magdy pozwala na przygotowanie wspaniałych fotorelacji ze strzeleckich imprez na które także w nadchodzącym roku mam nadzieję da się zaprosić. polecam wszystkim punktualność i kontaktowość oraz dobry gust Pani Magdy z Coco Project

Łukasz Borkowski

Bydgoska Masa Krytyczna

Artystka przez duże A, ale nie jest oderwana od ziemi :) Mówisz, co jest tematem plakatu, a Magda go zobrazuje lepiej niż to sobie sam wyobrazisz. Polecam!

Sebastian Nowak

Steel Challenge

Jeżeli masz zadania które wymagają wykonania na wczoraj COCO Projekt jest tym miejscem do którego powinieneś się udać :) Nowe projekty, nowe wyzwania to woda na młyn dla Pani Projektant. Steel Challenge Polska serdecznie dziękuje za wspaniałą pracę przy przekładaniu na papier naszych pomysłów i nie możemy się już doczekać dalszej współpracy. Serdecznie polecamy !!!

Marcin Talarczyk SGC

Dadelo

Dzielnie znosi moje marudzenie i "ja Ci naszkicuje w pejncie co mam na myśli " :). Przez lata współpracy zlecenia zawsze były na czas, a efekt końcowy zgodny, lub lepszy od oczekiwanego. Polecam!

Michał Zwanzig, Marketing Project Manager